KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

Gastro Plato ile bir çok kurumsal ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Çalışanlarınızın veya çevrenizdeki insanların keyifli zaman geçirecek aktiviteler için, işinizin ihtiyaçları için yerleşkemiz ile hizmetinizdeyiz.


WORKSHOP

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte iş hayatının stresinden uzaklaşmaya ihtiyacınız varsa, Gastro Plato’yu ziyaret edebilirsiniz. GastroPlato, 25-30 kişilik gruplar halinde, farklı kültürlerin ilginç yemeklerini pişirme deneyiminin yanında yeni kültürleri daha yakından tanıma fırsatı sunuyor. Patisserie mutfağında 10-15 arkadaşınızla birlikte pasta, kurabiye, çikolata, cupcake gibi lezzetleri keyifli bir sohbet eşliğinde hazırlayabilirsiniz.


MEKAN KİRALAMA

Bayi, müşteri, ekip toplantılarınız ve organizasyonlarınız için Gastro Plato bünyesinde yer alan mutfaklarımızı, toplantı odamızı ve fuaye alanımızı değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz, organizasyonun tüm detaylarını sizin yerinize planlayıp leziz ikramlarımız eşliğinde istediğiniz konseptte keyifli bir ortam yaşatabiliriz.


ŞİRKET EĞİTİMLERİ

Alanında uzman, ünlü şeflerimizle Türk ve dünya mutfaklarından yemekler, pastalar ve kahveler hazırlarken; barista olmanın inceliklerinden bıçak kullanım tekniklerine kadar birçok detayı 1-4 günlük eğitimler alarak öğrenebilirsiniz.


MOTİVASYON TOPLANTISI

Toplantı odalarımızı motivasyon toplantılarınız için değerlendirirken, aynı zamanda farklı lezzetleri hazırlama deneyimi yaşayabilirsiniz. Toplantınızın ardından; dilerseniz, şefimizin size özel hazırladığı menünün keyfini çıkarabilirsiniz.


ÜRÜN LANSMANI

Sektör profesyonellerinin beğenisine sunmak üzere yeni ürününüzün lansmanı için; mekan, ışık, kamera, barkovizyon gibi tüm ihtiyaçlarınıza Gastro Plato’da ulaşabilirsiniz.


ÜRÜN ÇEKİMİ

Ürünlerinizin kullanım alanını yeni yemek tarifleriyle geliştiriyor, ürün çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Tanıtım filminden fotoğraf çekimine, stop motion’a kadar tüm prodüksiyon çalışmalarınızı yürütüyoruz.


ÇOCUK ATÖLYESİ

Sizleri çocuklarınızla beraber sağlıklı beslenme konusunda bilgilendiriyoruz. Çocuklarınıza zaman ayırırken mutfakta yeni şeyler keşfetmelerini sağlayabilirsiniz. Pasta ve pasta süsleme, cupcake, şekilli kurabiye, pizza, makarna ve salata yapmak çocuklarınız ve sizin için bir eğlence haline gelecek.


YEMEK STİLİ DANIŞMANINIZ

Seçkin şeflerimiz, şirketinize ve size özel menüler ve tarifler hazırlıyor. Size özel menülerin nasıl hazırlandığını merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız, bu konuda eğitim verebilir, danışmanlık hizmeti sunabiliriz.


SİZE ÖZEL ŞEF HİZMETİ

Gastro Plato bünyesinde bulunan ünlü şeflerimiz özel davetleriniz için de hizmet vermektedir. İster evinizde özel misafirlerinize, ister iş yerinizde gerçekleşecek etkinliklerde ve toplantılarınızda size özel yemek davetleri hazırlıyoruz.


ÖZEL KUTLAMALAR

Özel günleriniz için talebinize yönelik olarak 750 m2’lik yerleşkemiz içerisinde yer alan çeşitli alanları tahsis ediyor, istediğiniz içerikte organizasyonlar düzenliyoruz. Doğum günü, şirket kutlaması, happy hour, baby shower gibi…


BASIN TOPLANTISI

Toplantı odalarımızda, mutfaklarımızda ve fuaye alanımızda basın mensuplarını karşılayabilir, butik catering hizmeti verebilir, tanıtımlarınızı yapabilir, ürün çekimi ve tanıtımı konusunda çözümler sunabiliriz.


CATERING HİZMETİ

Tüm toplantılarınız için butik catering hizmeti veriyoruz, profesyonel mutfak şeflerimiz, dilediğiniz konseptte şık sunumlar hazırlıyor. Etkinliklerinizi; sunum süslemelerinden aşçı, komi, garson hizmetine kadar geniş bir yelpazede organize ediyoruz.


GASTRONOMİ TURU

Türkiye’de restoranları beraber geziyoruz. Farklı kültür ve tatlar ile sizleri tanıştırıyoruz. Unutamayacağınız bir gezi için en iyi seçenekleri sunuyoruz. Yurt içi – yurt dışı tercih sizin.


ADAB-I MUAŞERET

Peçete, kaşık, çatal, bıçak kullanma, hangi yemeğin nasıl yenilmesi gerektiği, restoranda yemek yeme kuralları, garsonla nezaket kuralları çerçevesinde iletişim kurma, masada yapılmaması gereken davranışlar gibi birçok konuda eğitim veriyoruz.