KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

Gastro Plato ile bir çok kurumsal ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Çalışanlarınızın veya çevrenizdeki insanların keyifli zaman geçirecek aktiviteler için, işinizin ihtiyaçları için yerleşkemiz ile hizmetinizdeyiz.


WORKSHOP

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte iş hayatının stresinden uzaklaşmaya ihtiyacınız varsa, Gastro Plato’yu ziyaret edebilirsiniz. GastroPlato, 25-30 kişilik gruplar halinde, farklı kültürlerin ilginç yemeklerini pişirme deneyiminin yanında yeni kültürleri daha yakından tanıma fırsatı sunuyor. Patisserie mutfağında 10-15 arkadaşınızla birlikte pasta, kurabiye, çikolata, cupcake gibi lezzetleri keyifli bir sohbet eşliğinde hazırlayabilirsiniz.


MEKAN KİRALAMA

Bayi, müşteri, ekip toplantılarınız ve organizasyonlarınız için Gastro Plato bünyesinde yer alan mutfaklarımızı, toplantı odamızı ve fuaye alanımızı değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz, organizasyonun tüm detaylarını sizin yerinize planlayıp leziz ikramlarımız eşliğinde istediğiniz konseptte keyifli bir ortam yaşatabiliriz.


ÜRÜN LANSMANI

Sektör profesyonellerinin beğenisine sunmak üzere yeni ürününüzün lansmanı için; mekan, ışık, kamera, barkovizyon gibi tüm ihtiyaçlarınıza Gastro Plato’da ulaşabilirsiniz.


ÜRÜN ÇEKİMİ

Ürünlerinizin kullanım alanını yeni yemek tarifleriyle geliştiriyor, ürün çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Tanıtım filminden fotoğraf çekimine, stop motion’a kadar tüm prodüksiyon çalışmalarınızı yürütüyoruz.


PRODÜKSYON HİZMETLERİ

Toplantı odalarımızda, mutfaklarımızda ve fuaye alanımızda basın mensuplarını karşılayabilir, butik catering hizmeti verebilir, tanıtımlarınızı yapabilir, ürün çekimi ve tanıtımı konusunda çözümler sunabiliriz.


ŞİRKET EĞİTİMLERİ

Alanında uzman, ünlü şeflerimizle Türk ve dünya mutfaklarından yemekler, pastalar ve kahveler hazırlarken; barista olmanın inceliklerinden bıçak kullanım tekniklerine kadar birçok detayı 1-4 günlük eğitimler alarak öğrenebilirsiniz.