Mutfağın her hali Gastro Plato şeflerle buluştu

Mutfağın her hali Gastro Plato şeflerle buluştu

Mutfağın her hali mottosuyla yola çıkan firma ve kişilerin sektördeki bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet verme amacıyla kurulan Gastro Plato, 1 Temmuz Pazar günü, şeflere yönelik bir açılış gerçekleştirdi.

Günün erken saatlerinde zengin bir kahvaltı eşliğinde başlayan Gastro Time 2018, akşam saatlerine kadar oldukça yoğun bir şekilde devam etti. Gastro Plato’da bir araya gelen şefler; stüdyo mutfakları, workshop alanları, kahve eğitim mutfağının yer aldığı yerleşkede mini bir gastronomi turuna çıkarken, öte yandan da sektör temsilcileriyle sohbet etme fırsatı yakaladı.

Düzenlenen açılışta; Meraklılar Kuruyemiş, Osmanlı Bahçesi, Çerez Pazarı, Kraft Heinz Türkiye, Eko Tine (organiktükkan), Rational, Yemek 365, Bağdat Hurma Tatlısı, Wolf Butterback, Martin Braun, Arzum, Küp Şarapları, Aroma, Toklu Çiftlik, Lezita, Porsi10, Legna Decor, Kütahya Porselen, Üçge, Demak, Fimak, V-zug, Anavarza Bal, Fertile Reçel, Burek, Altınbaşak, Bambum ve Reis Gıda, Gastro Plato’nun çözüm ortağı olarak desteklerini esirgemedi.

Gastro Time 2018, oldukça heyecan dolu bir çekilişe sahne oldu. Yapılan tatil çekilişinde nefesler tutuldu, çekiliş anı heyecanla beklendi. Gastro Time 2018’e katılan şefler arasından 1 kişiye, LesTerasses de Selimiye Otel’de, 2 kişilik 4 gece 5 gün konaklama hediye edildi. Çekilişi Şef Metin Yuşan kazanırken yedek Şef Aydın Demir oldu. Metin şefe zaman uymadığı için tatil Aydın şefe verildi.

Şeflerin ve sektörün ilgisini toplayan Gastro Plato’da,şeflerin mutfakla ilgili bütün ihtiyaçları karşılanırken, öte yandan da akıllaragelebilecek bütün prodüksiyon hizmetleri sunuluyor. Ürün çekimleri, workshoplar, sosyal sorumluluk adına yapılan organizasyonlar, Gastro Plato bünyesinde gerçekleşiyor. İşte geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen ve gastronominin gelişimine elçilik yapan birbirinden değerli şeflerin katılımıyla düzenlenen açılıştan dikkat çeken kareler:

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir